Visas kategorijas

Sākums>Klientu atbalsts

1Apsveicu PUCCI institūta lielo soli

Laiks: 2020-12-16 Rezultāti: 22
Hunan Puqi ģeoloģiskās izpētes iekārtu institūts un Hunan Puqi ūdens vides pētniecības institūts tika izveidoti 2006. gada maijā; Puqi institūti galvenokārt nodarbojas ar šāda apgabala izpēti un izstrādi: ģeofizikālā izpēte, cauruļvadu tīkla zudumu samazināšana, katastrofu novēršana un seku mazināšana, zemestrīču brīdināšana, zemes iekļūšana komunikācijā, viedais cauruļvads un dzīves meklēšana.                       

Pēdējos gados pētniecībā un zinātnisko pētījumu projektu izstrādē un talantu komandu izveidē kopumā ir ieguldīti simtiem miljonu juaņu. Ievērojot stratēģisko mērķi "Zinātnes un tehnoloģijas uzmundrināšana un talantu stiprināšana", Puqi Institues sadarbojās un nodibināja ilgtermiņa sadarbības attiecības ar daudzām valsts zinātniskās pētniecības institūcijām, koledžām un universitātēm un veica vairākus nacionālos zinātniskās pētniecības projektus. Puqi Institues kopā ar Harbinas Tehnoloģiju institūtu kopīgi nodibināja "13. piecu gadu nacionālo ūdens speciālās pētniecības un attīstības bāzi"; kopā ar Hunanas Zinātnes un tehnoloģijas universitāti izveidoja "Rūpniecības, universitātes un pētniecības stratēģiskās inovācijas sadarbības bāzi"; izveidojiet “Rūpniecības, universitātes un pētniecības prakses bāzi” ar Čangšas universitāti.

                       

2016. gadā Puqi tika iekļauts CCTV zīmolu sarakstā. 2017. gadā tika izveidots Puqi Industry-University-Research Innovation Fund. 2019. gadā Puqi piešķīra Hunanas provinces un Čangšas pilsētas valdībai kā uzņēmumu, kas ievēro līgumus un uzsver uzticamību. Puqi produkti ir eksportēti uz 108 valstīm. 2019. gadā Puqi ieguva Hunanas provinces Zinātnes un tehnoloģijas progresa balvas otro balvu. Līdz 2020. gadam Puqi ir pasludinājis vairāk nekā 300 nacionālos patentus un programmatūras autortiesības.