Visas kategorijas

Sākums>Klientu atbalsts>Jaunumi

Kā vadīt vai urbt savu aku

Laiks: 2021-05-08 Rezultāti: 45

R {} GKY [0 (G] UD $ UICU ~ UV4S)

Viens no šķēršļiem dzīvošanai ārpus tīkla ir tīra ūdens apgāde. Viens no labākajiem veidiem, kā risināt šo problēmu, ir jūsu pašu urbums.

Lemjot par vietu ārpus savrupmājas, sazinieties ar vietējo ģeoloģisko pētījumu biroju, lai uzzinātu, vai tur esošie augsnes apstākļi ļaus ierīkot aku. Kad jūs zināt, ka varat uzrakt aku savā zemē, šeit ir daži padomi, kā faktiski vadīt vai urbt savu aku.

Pirms sākat

Vispirms izlemiet, vai vēlaties braukt vai urbt savu aku, un sazinieties ar vietējo būvniecības nodaļu, lai uzzinātu, vai ir nepieciešama atļauja. Ja vietējais komunālo pakalpojumu uzņēmums sniedz pakalpojumus tuvumā esošajiem īpašumiem, sazinieties ar viņiem un pārliecinieties, vai jūsu īpašumā nekrustojas pazemes pakalpojumu līnijas, un, ja tie notiek, pirms sākat rakt, nosakiet to atrašanās vietu.

Nosakiet, vai uz zemes ir kanalizācijas vadi, vecas cisternas vai septiskās sistēmas. Uzziniet, kāds ir jūsu vietējais būvnormatīvs, ciktāl tas attiecas uz urbuma attālumu vai neveiksmēm no jebkuras no šīm konstrukcijām. Ja jūsu vietējais kods to īpaši nenorāda, jums vajadzētu rakt vismaz 50 pēdu attālumā no tiem, lai izvairītos no ūdens piegādes piesārņošanas.

Labas vietas izvēle

Jūsu akai jāatrodas vietā ar augstāku augstumu nekā jebkuras kanalizācijas līnijas, cisternas vai septiskās sistēmas. Pārbaudiet arī augsnes kvalitāti. Nekad neveidojiet aku purvainā, mitrā vietā.

Ūdens atrodas smilšainos slāņos, kas iesprostoti starp ogļu slāņiem. Jums būs jāiet pietiekami dziļi (parasti vismaz 30 pēdas, bet labāks ūdens parasti ir dziļāks), lai atrastu ūdeni.

Braukt ar aku

Lētāks, bet fiziski prasīgāks veids, kā rakt savu aku, ir braukt ar to. Tomēr, ja jūsu apkārtnē augsnē ir augsts māla saturs, jums var būt grūti vai neiespējami vadīt savu aku, un jums būs jāveic urbšana.

Urbuma urbšana

Ja augsnes apstākļi jūsu apkārtnē (vai fiziskās izturības ierobežojumi) aizliedz patstāvīgi vadīt aku, varat vai nu samaksāt profesionālim par akas urbšanu (ļoti dārga), vai arī varat iegādāties komplektu un pats to urbt.

PQWT-TC ģeofiziskās izpētes kartēšana ar vienu pogas pazemes ūdens detektoru izmanto dabisko elektrisko lauku kā darba elektromagnētiskā lauka avotu, pamatojoties uz pazemes iežu, rūdas vai gruntsūdeņu pretestības atšķirībām, mēra dabisko elektrisko lauku uz N dažādu frekvenču elektriskā lauka komponenta zemes .

Ierīce var automātiski veidot profila karti un līknes diagrammu, tas nozīmē, ka jūs varat iegūt urbšanas pozīciju, tiklīdz esat pabeidzis mērījumu. Tas var ietaupīt jūsu daudz izmaksu un laika.

4YZAPHV_9R] M [2MH% YWT [2W

IWG7XD% PJ1% (YC_JJM1) SPI

Jums būs nepieciešams arī gaisa kompresors, kas nodrošina vismaz 90 PSI gaisa, lai darbinātu motoru un urbjmašīnu, kā arī noturētu dubļus atkal uz virsmas, lai nenokļūtu ar lielu dubļu caurumu ar iestrēgušu urbi. tajā. Ja jūs izvēlaties urbt urbumu, nevis vadīt to, un jūs dodaties dziļāk par 50 pēdām, ūdens novirzīšanai uz virsmu būs nepieciešams zemes sūknis.

Dažas piezīmes

Neatkarīgi no tā, vai braucat vai urbjat aku, pirmie 100 galoni ūdens būs dubļaini. Tam vajadzētu būt skaidram, kad tiekat pāri 100 galonu atzīmei. Nekad nelietojiet urbuma ūdeni, kamēr tas nav pārbaudīts, lai pārliecinātos, ka tas nav piesārņots ar jebkāda veida ķīmiskām vielām, baktērijām vai citām svešām vielām. Urbt vai braukt ar aku nav tik grūti, tiklīdz jūs zināt soļus, un darbs ir tā vērts, lai gūtu labumu!

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums.

www.pqwtcs.com
[e-pasts aizsargāts]
T: + 86 731 82237112
+86 13548970999

R355~D{G})V8A]P7LB7YZ9V

8E @ BXIE [S3A_VT8888YBT7I% [NREY (`3LLY1 $) ZB} QSP5Y