Visas kategorijas

Sākums>Klientu atbalsts>Jaunumi

Kādi instrumenti ir nepieciešami, lai palielinātu cauruļvada spiedienu ūdensvada noplūdē?

Laiks: 2021-05-08 Rezultāti: 33

Kādi instrumenti ir nepieciešami, lai palielinātu cauruļvada spiedienu ūdensvada noplūdē?

Kad cauruļvada noplūdes noteikšanas procesā tiks izmantoti instrumenti cauruļvada spiediena palielināšanai? Pārbaudot cauruļvada noplūdi, ja noplūdes vieta ir salīdzinoši maza un noplūdes vieta nav acīmredzama, ja to atklāj ar noplūdes detektoru, ir jāizmanto instruments, lai palielinātu cauruļvada spiedienu, lai palielinātu cauruļvada noplūdes skaņas avota signālu. punktu, tādējādi uzlabojot noteikšanas efektivitāti un lielāku precizitāti.

Viens. Kādi instrumenti ir nepieciešami, lai palielinātu cauruļvada spiedienu uz cauruļvadu?
Manuāls cauruļvada spiediena mērīšanas instruments (hidrauliskais spiediens)
I0S94AE{9A7_NS(60QRH@RE

Manuālais cauruļu pastiprinātājs ir parasti izmantots un salīdzinoši vienkāršs spiediena noteikšanas rīks. Tās izmērs ir 30 cm kvadrāts, taču tas joprojām ir ļoti efektīvs. Instrumentā ietilpst domkrats, manometrs, ūdens tvertne un savienojošā šļūtene. Izmantotā spiediena ierīce tiek īpaši izmantota spiediena izturības pārbaudei ūdensvadā. Īpašības: Lēti un viegli pārvadājami, vienkārši vadāmi.

Divi. Automātisks elektriskais spiediena gaisa sūknis (gaisa spiediens)

L8W% MXYC9P %% TV3FPUK558I

Pēc ūdens spiediena sūknēšanas, kad tiek konstatēts, ka spiediena kritums ir lēns, bet joprojām ir spiediena kritums, ūdensvads var būt pilnībā pārklāts ar ūdeni; šajā laikā ūdens spiedienam nav praktiskas ietekmes, un par to var spriest tikai palielinot gaisa spiedienu, lai pārbaudītu noplūdes vietu. Šajā laikā gaisa spiediens ir labāks par ūdens spiedienu, un radītais noplūdes troksnis ir kā "grumbling" skaņa. Izvēloties gaisa sūkni, mēģiniet izvēlēties labu trokšņu slāpēšanas efektu, kas testa laikā neradīs traucējumus un netraucēs cilvēkus; izvēlieties mazu izmēru. Tas ir ērti nēsāt.
Pārbaude, lai palielinātu spiedienu uz cauruļvadu
Cauruļvada spiediena palielināšanas tests ir viena no izplatītākajām metodēm, lai noteiktu, vai ūdens caurules savienojumā ir ūdens noplūde. Pārbaudot spiedienu, pārbaudiet savienojumus un vārstus pa vienam un cieši aizveriet, pretējā gadījumā tas tieši ietekmēs spiediena testera adatas efektu.

Trīs. Kāds ir tests, lai palielinātu spiedienu uz cauruļvadu?

4_M6LA_I [3K (_} CD @ Z @ 2SQM

Cauruļvada spiediena pārbaudes instruments nenokrīt noteiktajā laikā vai kritums ir mazāks par 0.1, kas norāda, ka ūdensvada cauruļvads ir labs, un tas arī parāda, ka cauruļvada spiediena pārbaudes instruments arī normālā darba stāvoklī.
Piezīme: pie katra kontaktdakšas un jaucējkrāna nedrīkst būt ūdens noplūde.

Četri. kā noteikt, vai cauruļvads ir noplūdis:
1. Spiediena pārbaudē jāizmanto manometrs ar mērīšanas precizitāti 0.1 MPa, un spiediena mērītājs pēc iespējas jāuzstāda visas cauruļvadu sistēmas zemākajā punktā.
2. Pēc tam, kad cauruļvads ir piepildīts ar ūdeni, noņemiet gaisu cauruļvadā un pēc tam aizveriet ūdens skaitītāja galveno vārstu, un pārbaude var sākties.
3. Testa spiediens 1.5 reizes pārsniedz maksimālo iespējamo darba spiedienu (parasti 8-10 kg ūdens spiediena). Piemēram, savienojumam starp cauruli un PVC savienojumu pirms spiediena pārbaudes jāgaida apmēram 5 stundas, pirms tiek savienots PVC savienojums, un maksimālais spiediens nedrīkst pārsniegt 6 kg. Parasti PP-R ūdensvadu spiediena mērīšanas un turēšanas laiks ir 30 minūtes. Ja visā sistēmā kontaktdakšā nav ūdens noplūdes, spiediena indikators nokrītas līdz 0.5 kg, kas ir normāls diapazons. Iemesls ir tāds: cauruļvadu izraisa iekšējā spiediena izplešanās, taču drošības apsvērumu dēļ visa cauruļvadu sistēma ir jāpārbauda vēlreiz.

Pieci. Kur var nopirkt instrumentus ūdens cauruļu noplūdes noteikšanai un spiediena pārbaudei?
To var iegādāties no ūdens un elektrības materiālu piegādātājiem, vidēja lieluma veikaliem, kā arī aparatūras un elektrības veikaliem. Ieteicams iegādāties vietējā datortehnikas veikalā, pēcpārdošana ir ērtāka!

Ja jums ir kādi citi jautājumi, sazinieties ar mani jebkurā laikā. WhatsApp / Wechat: 008618817121511. E-pasts:[e-pasts aizsargāts]