Visas kategorijas

Sākums>Klientu atbalsts>Jaunumi

Ietaupiet naudu, atrodot akas ūdeni

Laiks: 2021-05-08 Rezultāti: 148

T_FF_OXRG) ~ BV] HZ ~ [HP_1M

Ūdens urbumu urbšana var būt dārga un laikietilpīga, it īpaši, ja nezināt, kur urbt! Ja jums tiek sniegta nepareiza informācija par to, kur urbt jūsu aku, jūs varat iztērēt tūkstošiem dolāru un nonākt zemē, kurā ir daudz caurumu. Ar PQWT instrumentiem mēs izvirzām savu mērķi nodrošināt labākās ūdens atrašanās vietas noteikšanas mašīnas ar jaunākajām tehnoloģijām nozarē.

Izmantojot profesionālu iestādi ar vecākajiem inženieriem un starpinženieriem gadu pieredzi un izmantojot vismodernākās tehnoloģijas. Mūsu pētniecība un attīstība ir vērsta uz hidroģeoloģisko izpēti, inteliģentu datu uztveršanas tehnoloģiju un īpašas tehnikas izmantošanu. Mūsu ierīces var atrast pazemes ūdens nesējslāni un noteikt optimālo urbšanas vietu. nav nepieciešams dators, PQWT ierīce automātiski novērtēs urbuma dziļumu un akas potenciālo ražu.
Mūsu dabiskā elektriskā lauka apsekojumi palīdzēs jums atrast gruntsūdeņus, un tāpēc PQWT instrumenti ir līderi šajā jomā. Daudzi urbji un urbumu izstrādātāji izmanto mūsu mašīnas, jo viņi redz veiksmīgus mūsu dabiskā elektriskā lauka apsekošanas rezultātus ar pretestību, kas kontrastē pazemes iežus un minerālus. Dabiskais elektriskais lauks uz N dažādas frekvences elektriskā lauka komponenta virsmas atbilstoši to dažādajām variācijām, kuras mēs pētām Nenormālas izmaiņas ģeoloģiskajos ķermeņos rada, sasniedzot ģeoloģisko problēmu risināšanu ar vienu elektriskās meklēšanas metodi.
Ar šo metodi mēra zemes elektromagnētiskā lauka elektrisko komponentu, tā saukto dabiskā elektriskā lauka metodi. Saskaņā ar šo teoriju tādu iekārtu projektēšana un ražošana, kuras sauc par potenciālu instrumenta noteikšanas frekvenci, attiecās uz dabiski izvēlēta frekvences elektriskā lauka instrumentu vai instrumentiem ģeoloģiskās izpētes darbiem.
Šī ir pārbaudīta metode pazemes ūdens nesējslāņa atrašanai un akas ūdens atrašanās vietas noteikšanai. Ietaupiet naudu un savu zemi, izmantojot PQWT instrumentus un viņa pēcpārdošanas servisu 7/7!

Džeina | pārdošanas inženieris
Hunana Puči ģeoloģiskās izpētes iekārtu institūts
301. telpa, A16 ēka, Jiahai industriālais parks,
No 1318 Zhongqing Road, Kaifu rajons, Čangša,
Hunana, PR Ķīna. 410000.
Birojs: + 86-73582237112