Visas kategorijas

Sākums>Klientu atbalsts>Jaunumi

PQWT 15 gadu jubilejas svinības un Ķīnas komunistiskās partijas dibināšanas simtgade Izglītības pasākumi

Laiks: 2021-05-24 Rezultāti: 135

attēls


Piecpadsmit gadu brauciena laikā mēs nepārtraukti virzāmies uz priekšu.

Fja strādātu četrpadsmit gadusING grūti, PQWT vada nozari un ir sasniedzis ievērojamus rezultātus!

 

Kopš dibināšanas sākuma PQWT vienmēr ir virzījies uz priekšu ar pioniera attieksmi un novatora garu, saglabājot vienmērīgu un spēcīgu attīstības impulsu, un ir sasniedzis ievērojamus sasniegumus nozarē. Šo ievērojamo sasniegumu nevar sasniegt bez visu cilvēku slāņu atbalsta un palīdzības, kā arī visu darbinieku neatlaidīgajiem centieniem un smagā darba.

 

Svinību laikā Čen Bo, PQWT Pētniecības institūta sekretārs un dekāns, pasniedza trofejas ekspertu konsultantiem Jangam Djandzjunam un Dži Jongpinam, kuri ir izcili ieguldījuši mūsu uzņēmumu. Vicedekāns Jans Džui, prodekāns Sjao Juefei un prodekāns Liu Ruifens ieradās uz skatuves, lai izsniegtu sertifikātus "PQWT Star", lai pateiktos viņiem par ieguldījumu uzņēmumā un sūtītu kolēģiem īpašākās un sirsnīgākās svētības.

 

Piecpadsmit gadu šķēršļu pārvarēšana, PQWT ir izaicinājis sevi un virzījies uz priekšu.

Noturēties godprātīgi, persist iekšā orientācija uz tirgu un persist iekšā uzņēmējdarbības gars. Piecpadsmit gadus PQWT ir ievērojis koncepciju par zinātnes un tehnoloģiju akadēmijas uzplaukumu, stiprinātu talantu akadēmiju, pārvarētu šķēršļus, izaicinātu sevi un turpinātu virzīties uz priekšu. Svētkos PQWT Pētniecības institūta sekretāre un dekāne Chen Bo teica svarīgu runu ar nosaukumu "Laiks ir skaists, dzīve ir patiesa - neaizmirstiet ceļu, kad atnācāt", uzsverot un vispusīgi analizējot galvenos faktorus, kas atbalsta PQWT straujo attīstību. attīstību.

 

Agrāk seniori savu dzīvi tirgoja par mieru; now, mēs esam peldēti laime un priekā; iNākotnē mēs ar smagu darbu atmaksāsim sabiedrībai. 21. maijā visi partijas PQWT biedri un uzņēmuma darbinieki ieradās Jiangxi rudens ražas sacelšanās bronzas bungu piemiņas zālē, veicot izglītojošu darbību ar tēmu "partijas vēstures apgūšana, sākotnējā nodoma izpratne un misijas praktizēšana", revolucionāro priekšteču pieminēšana, partijas vēstures klausīšanās, majestātiskās varas smeļošana, padziļināta partiju vēstures izpēte un izglītošana.

 

Piecpadsmit godības gadi ir kļuvuši par pagātni, standings jaunā sākumpunktā, uzsākt jaunu ceļojumu, nekad neaizmirstiet sākotnējo nodomu, mēs uzskatām, ka PQWT turpinās virzīt savu nelokāmo stilu, smagi strādāt, turpināt virzīties uz priekšu un radīt jaunu spožumu!