Visas kategorijas

Sākums>Klientu atbalsts>Jaunumi

10 lietas, kas jums jāzina: santehnikas noplūde

Laiks: 2021-05-08 Rezultāti: 38

Padoms 1
Aptiniet caurules siltumā.Svarīga iezīme ir ārējie cauruļvadi. Ja aukstā ūdens caurules pieskaras ēkas ārējai daļai, kad ūdens netiek izmantots un temperatūra ir ļoti auksta, visticamāk, caurules sasalst. Vienīgais laiks, kad ūdens nesasalst, kad tas kustas, tāpēc ir ieteicams atstāt visus jaucējkrānus atvērtus, kamēr jūs atrodaties prom no mājām uz jebkuru laiku. Vislabākais, ko jūs varat darīt, ir visas telpas izolācija.


Padoms 2
Jūs, iespējams, nezināt, kas ir pareizi, bet parasti varat pamanīt, kas ir nepareizi. Ātri apskatiet visas redzamās caurules jūsu mājā, lai tikai sekotu līdzi tām, kas ar tām notiek. Māju īpašnieki bieži nepārbauda; tad pagrabā parādījās ūdens peļķe, kas sabojāja viņu vērtslietas, un viņiem nebija ne jausmas, ka kaut kas nav kārtībā. Jūs varat apskatīt caurules savā pagrabā un nezināt, ko jūs skatāties, bet, ja redzat rūsu, izliekšanos vai ūdens pilienus, jūs noteikti zināt kaut ko nepareizu.

Padoms 3
Pildīta izlietne var viegli izraisīt noplūdi. Zem virtuves izlietnes ik pa brīdim vienkārši palūrējiet un pārbaudiet, vai nav pilienu. Vienmēr ir laba ideja to apskatīt.

Padoms 4
Nolieciet aizbīdņa vārstu. Dažos gadījumos ir jāuzstāda šļūtenes priekšautiņš bez sala, it īpaši, ja caurule iet caur cementa pamatu. Šļūtenes stiprinājums ļauj jums izslēgt ūdeni tuvāk mājas iekšpusei, lai novērstu sasalšanu.

Padoms 5
Radiatoriem ir nepieciešams labs līmenis un atvērts vārsts. Pirmais, kas jums jādara, ir pārbaudīt radiatora piķi: tas vienmēr jānovieto tvaika avota virzienā. Tādā veidā, kad šis ūdens kondensējas, tas var notecēt atpakaļ uz katlu.

Padoms 6
Noplūdis ūdens sildītājs ir miris ūdens sildītājs. Lielākā problēma ir tā, ka odere nolietojas, un no pamatnes tiek pilēts ūdens. Ja pilina daudz ūdens, zvaniet ražotājam un norādiet modeļa numuru; jums var paveikties un konstatēt, ka izstrādājumam joprojām ir garantija. Nomainot ūdens sildītāju, mēģiniet zem tā uzstādīt pannu.

Padoms 7
Nepūsiet starpliku - nomainiet to. Ja no dušas krāna izplūst ūdens, lielākoties iemesls ir bojāta mazgātāja vai bojāts sēdeklis korpusa iekšpusē. Kamēr jums ir izolācijas vārsti, lai izolētu ūdeni šajā apgabalā, to vajadzētu samērā viegli salabot. Izdaliet ūdeni dušā, izjauciet rokturus un izņemiet kātu tur, kur atrodas mazgātājs; pēc tam nomainiet, pārinstalējiet un novērojiet to.

Padoms 8
Izsekojiet slazdu noplūdi atpakaļ pie sienas. Ja jums ir noplūde, bieži tā var būt aizmugurē, kur tā faktiski savienojas ar sienu, un tādā gadījumā jums būs jāizjauc kanalizācijas darbi. Bieži vien jūs pat varat to pievilkt ar savām rokām, lai redzētu, vai noplūde apstājas. Ja tas tā nav, vienkārši izmantojiet uzgriežņu atslēgu, lai to nedaudz pievilktu.

Padoms 9
Paplāksnes un o-gredzeni ir daudz lētāki nekā jauna armatūra. Ja paplāksne ir nolietota, kaut arī to saspiežat, jūs joprojām varat saņemt pilienu, ja tā ir bojāta. Jums ir jānoņem defekti, jāievieto jauna paplāksne, jāpievelk tā, atkal jāuzliek rokturis un jāpārbauda.

Padoms 10
Mehāniskie jaucējkrāni nekad nav mūžīgi. Jaucējkrāns ir mehāniska lieta, tāpēc galu galā tas noplūdīs. Dažiem cilvēkiem patīk jau tur esošais jaucējkrāns, pat ja tas ir vecāks; citi izvēlas instalēt jaunu. Tur ir punkts, kurā jaucējkrāns ir tik vecs un sarūsējis, ka tam būs grūti iegūt detaļas. Lielu daļu laika vienkārši ir lētāk instalēt jaunu.
PQWT-L sērija ir nesen atjaunināts un daudzfunkcionāls ūdens noplūdes detektors, tas tiek piemērots dažādiem āra ūdensvadu, ugunsdzēsības cauruļu, apkures sistēmu, iekštelpu ūdensvadu un pazemes apkures grīdas cauruļu noplūdes noteikšanai. Apkopojot un analizējot noplūdes signālu, tas atrisina spiediena caurules ūdens noplūdes problēmu.

QWEBB`8RU @ BC ~ 9R_UJ_ ~ 411

Lai iegūtu papildinformāciju par produktu, sazinieties ar whatsapp / tālruņa numuru 008618817121525, e-pasts:[e-pasts aizsargāts]