Visas kategorijas

Sākums>Klientu atbalsts>Jaunumi

Skaidrotas siltuma attēlveidošanas kameras

Laiks: 2021-05-08 Rezultāti: 38

Siltuma attēlveidošanas kameras ir ierīces, kas siltuma enerģiju (siltumu) pārvērš redzamā gaismā, lai analizētu konkrētu objektu vai ainu. Izgatavotais attēls ir pazīstams kā termogramma, un to analizē, izmantojot procesu, ko sauc par termogrāfiju. Termiskās attēlveidošanas kameras ir sarežģītas ierīces, kas apstrādā uzņemto attēlu un parāda to ekrānā. Šos attēlus var izmantot tūlītējai diagnostikai vai apstrādāt, izmantojot specializētu programmatūru, lai veiktu turpmāku novērtēšanu, precizitāti un pārskatu izvadi. Termiskās attēlveidošanas kameras paaugstina temperatūras mērīšanu nākamajā līmenī; tā vietā, lai iegūtu skaitli temperatūrai, jūs iegūstat attēlu, kurā parādīta virsmas temperatūras atšķirība.

Ko redz termokameras?
Redzamā gaisma ir tas, ko mēs ikdienā redzam sev apkārt. Tā ir vienīgā elektromagnētiskā spektra daļa, ko mēs varam redzēt. Redzamā gaisma aizņem tikai nelielu platību elektromagnētiskajā spektrā, un infrasarkanais starojums (IR) ir lielāks procents. Ja mēs vēlamies redzēt, kas notiek citās spektra daļās, mums ir nepieciešams specializēts aprīkojums.
Visi objekti absorbē, atspoguļo un dažreiz pārraida enerģiju dažādos līmeņos. Dažādi materiāli ar dažādu ātrumu izdos siltumu vai aukstumu. Tieši šo enerģiju var noteikt ar infrasarkano staru aprīkojumu un parādīt kā attēlus.

Siltuma attēlveidošanas kameras lietojumi un lietojumi
Sākotnēji Korejas kara laikā izstrādātas militārām vajadzībām, siltuma attēlveidošanas kameras ir migrējušas uz citām jomām un ir atradušas daudzus izmantošanas veidus. Ugunsdzēsēji tos izmanto, lai redzētu dūmus, atrastu cilvēkus un lokalizētu ugunsgrēku karstos punktus. Likumsargi izmanto tehnoloģiju, lai pārvaldītu uzraudzības darbības, atrastu un aizturētu aizdomās turētos, izmeklētu nozieguma vietas un veiktu meklēšanas un glābšanas operācijas. Elektrolīniju uzturēšanas tehniķi atrod pārkaršanas savienojumus un daļas, lai novērstu iespējamās kļūmes. Ja siltumizolācija kļūst bojāta, ēku celtniecības tehniķi var redzēt siltuma noplūdi, lai uzlabotu dzesēšanas vai apkures efektivitāti. Cilvēku un citu siltasiņu dzīvnieku fizioloģiskās aktivitātes, piemēram, drudzi, var kontrolēt arī ar termogrāfisko attēlveidošanu. Tie ir arī izplatīti instrumenti, ko izmanto mājas inspektori.

Siltuma attēlveidošanas kameras funkcijas
Siltuma attēlveidošanas kameras var iegādāties ar minimālo funkciju skaitu, kas displejā nolasa tikai fiksētā centra krustojuma temperatūru, vai ar vairākām funkcijām, kas ļauj lietotājam izvēlēties vairākus pārvietojamus krustiņus un salīdzināt tos, lai parādītu augsto, zemāko un zemāko. vidējā temperatūra displejā. Siltuma attēlu kamerām ir lietotāja izvēlētas vairākas krāsu paletes, piemēram, melnbaltas, dzelzs vai varavīksnes. Dzelzs paleti visbiežāk izmanto mājas inspektori. Melnbaltā palete palīdz identificēt attēla detaļas, un varavīksnes paletei ir vislabākā termiskā jutība, lai parādītu temperatūras atšķirības. Dažu krāsu palešu attēlus skatiet zemāk.

Ko meklēt siltuma attēlveidošanas kamerā
Ir vairāki komponenti, kas veicina gan termiskās attēlveidošanas kameras kvalitāti, gan izmaksas. Divi vissvarīgākie faktori ir detektora izšķirtspēja un termiskā jutība.
Detektora izšķirtspēja raksturo pikseļu skaitu. Visizplatītākās izšķirtspējas ir 160 x 120, 320 x 240 un 640 x 480 pikseļi. 320 x 240 detektors rada attēlu, kas sastāv no 76,800 76,800 pikseļiem. Tā kā ar katru pikseļu ir saistīta temperatūra, kas ir XNUMX XNUMX temperatūras datu punkti. Lielāka izšķirtspēja rada arī acīmredzami skaidrākus attēlus.
Termiskā jutība ir mazākā temperatūras starpība, ko kamera spēj noteikt. Jutība 0.05 ° nozīmē, ka kamera var atšķirt divas virsmas ar tikai piecsimtdaļām grādu temperatūras starpību.
Vēl viens svarīgs faktors, kas jāņem vērā, ir siltuma attēlveidošanas kameras temperatūras diapazons. Diapazons norāda, kāda ir minimālā un maksimālā temperatūra, ko kamera var izmērīt (tipiski ir no -4 ° F līdz 2200 ° F).
Lai iegūtu vislabāko analizējamo termisko attēlu, lielākajai daļai kameru ir četras korekcijas: fokuss, izstarošanas iestatījumu izmaiņas, atstarojošās temperatūras iestatījumu izmaiņas un termiskā regulēšana. Katrs no šiem pielāgojumiem ir jāņem vērā, izvēloties siltuma attēlveidošanas kameru.
Tāpat kā standarta kamerai, arī termokameras kamerai ir jābūt fokusētai, lai uzlabotu attēla skaidrību. Lielāko daļu kameru var fokusēt, pagriežot objektīvu. Sarežģītākām kamerām ir fokusa nospiešana.
Emisivitāte ir izstarotā objekta izstarojuma daudzums salīdzinājumā ar perfekta starojuma izstarotāju, ja abi atrodas vienā un tajā pašā temperatūrā. Emisivitātes pielāgošana ir svarīga, veicot temperatūras mērījumus vai salīdzinot divu dažādu objektu temperatūru. Ne visas kameras ļauj lietotājam ievadīt atstarojošo temperatūru.
Atstarojošās temperatūras iestatījums ļauj lietotājam kompensēt apkārtējo objektu temperatūru, kas atspoguļojas uz objektu. Tāpat kā izstarojamība, arī atstarojošā temperatūra ir svarīga, veicot temperatūras mērījumus vai salīdzinot divu objektu temperatūru. Ne visas kameras ļauj lietotājam ievadīt atstarojošo temperatūru.
Kameras termiskā noregulēšana ietver diapazona vai temperatūras diapazona pielāgošanu, ko kamera redz manuālās skatīšanās režīmā. Manuālais režīms ļauj lietotājam pielāgot diapazonu vēlamajam diapazonam, un kamera vienmēr parādīs šo temperatūras diapazonu. Manuālā režīma izmantošana ir vislabākā, ja to izmanto, lai parādītu apskatāmā objekta temperatūras atšķirības.

Siltuma attēlveidošanas kameras ierobežojumi
Tā kā siltumenerģiju var atspoguļot pie spīdīgām virsmām, siltuma attēlveidošanas kameras nevar redzēt caur stiklu. Termiskās attēlveidošanas kameras var izmantot, lai savāktu informāciju par iekšpusi
 sienas, bet tās nevar redzēt cauri sienām. Ir arī svarīgi zināt, ka siltuma attēlveidošanas kameras nevajadzētu izmantot kā vienīgo izšķirošo faktoru problēmas pastāvēšanai. Lai apstiprinātu problēmu, vienmēr jāizmanto citi instrumenti.

PQWT CX320 siltuma attēlveidošanas kamera

6OPC [PF% U% M4ONC ~ NJGZE @ 6

1IBC3V7(4LL$TY2S520[KDW